Mesto gde pratimo prijave komunalnih problema i razmenjujemo savete za njihovo rešenje.

Niste prijavljeni.

#1 12. 11. 2021. 22.19

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Kod ulaza u parku kod Vukovog spomenika, na trotoaru, ima neki odlomljeni stub za parking (?) koji sad strci jedno 10-tak cm iznad zemlje. Neko se o to pre neki dan spotakao i ozbiljno povredio. Zvala sam 10. 11. Beokom i prijavila ovo. Operaterka rece da ce verovatno proslediti komunalnoj inspekciji.

Odjavljena

#2 2. 12. 2021. 13.14

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Zvala sam danas komunalnu inspekciju Palilule. Javila se neka inspektorka Verica i rekla je da nikad nije dobila moju prijavu. Objasnila sam joj o cemu se radi i gde se tacno nalazi taj stub i rekla je da to pripada Zvezdari, tako da bi trebalo njihovoj inspekciji da se obratim. (Izgleda da je taj deo kod parka bas komplikovan jer nesto pripada Paliluli a nesto Zvezdari.) Rekla je da za te odlomljene stubove nije odgovorna inspekcija vec sekretarijat za saobracaj i da ce ovi verovatno to njima proslediti.

Odjavljena

#3 2. 12. 2021. 18.09

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Poslala sam danas mejl zvezdarskoj inspekciji i sekretarijatu za saobracaj.

Odjavljena

#4 6. 12. 2021. 14.38

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Sekretarijat za saobracaj je danas odgovorio mejlom:

у вези са вашим питањем потребно је да се обратите ЈП „Путеви Београда“ у чијој надлежности је одржавање улица и тротоара на територији Града.

Poslala sam mejl JP Putevi Beograd. Pre neki dan sam prolazila opet pored onog mesta i primetila da su tu zapravo 2 odlomljena stubica (a ne 1), tako da sam i u prijavi sad navela da su tu 2.

Odjavljena

#5 21. 12. 2021. 13.43

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Danas sam dobila odgovor od zvezdarske inpekcije:

Povodom Vaše prijave br.355-2592/21 obaveštavamo Vas da će ista biti prosleđena Sekretarijatu za inspekciske poslove - Саобраћајној  inspekciji  u ul.27 marta br.43-45 na dalje postupanje .Nema osnova za dalje vođenja postupka 
Комунални инспектор Слободан Терзић

Zvala sam JP Putevi Beograd i niko se ne javlja na telefon.

Odjavljena

#6 21. 12. 2021. 14.25

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Kakva slucajnost - par sati kasnije danas me je nazvao neko iz JP Puteva da pita da li su stubici otklonjeni. Rekla sam da nisu. Rekao je da ce se potruditi da urgira stvar.

Odjavljena

#7 17. 1. 2022. 12.08

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Zvala sam danas coveka koji me je zvao 21. 12. (ne znam mu ime). Rekao je da ima mnogo naloga, da se sad uglavnom cisti sneg... Rekao je da ce se podsetiti oko moje prijave i opet poslati nalog neki. Pitala sam ga kad mogu ocekivati da se nesto uradi, rekao je da ne zna, da on nije izvrsitelj, ne moze da utice na "dinamiku rada" izvrsitelja radova vec da on samo daje naloge. Pitala sam ga da mi javi ukoliko nesto sazna; rekao je da hoce.

Odjavljena

#8 7. 2. 2022. 22.42

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Poslala sam opet mejl JP Putevi Beograd.

Odjavljena

#9 25. 2. 2022. 11.40

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Danas me je zvala Zorana Tesavic iz saobracajne inspekcije. Rekla je da je videla da je problem saniran, mada kad sam je pitala gde je tacno bila, izgledalo je da je doslo do nesporazuma - bila je na nekom drugom mestu. Poslala sam joj mapu sa oznacenim mestom i fotografiju odlomljenih stubica na Vajber. Rekla je da ce danas opet ici na teren.

Odjavljena

#10 24. 3. 2022. 20.27

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

21. 3. sam zvala Zoranu da vidim sta se desava. Rekla sam joj kako je to prometno mesto, kako se neko tu spotakao i ozbiljno povredio... rekla je da ce videti tamo s nekim saobracajcem sta mogu da urade po tom pitanju i nazvati me cim nesto sazna.

Odjavljena

#11 11. 4. 2022. 10.56

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Danas sam opet zvala Zoranu. Kaze da je na bolovanju; vraca se na posao sledeceg ponedeljka.

Odjavljena

#12 13. 6. 2022. 13.23

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Zvala sam Zoranu. Rekla je da je nalozila da se ti stubici poprave, da ce se to uskoro sanirati. Pitala sam je kad ce biti to "uskoro", rekla je da ne zna, ali da se ne nadam da ce biti sutra ili prekosutra. "Sad nam je preostalo samo da cekamo." Rekla je da ona tu ponekad prolazi i da ce mi javiti kad bude imala neke vesti.

Inace treba je zvati sad na sluzbeni broj. Rece da ima probleme sa onim privatnim brojem koji mi je dala.

Odjavljena

#13 2. 10. 2022. 9.44

Nora
Administrator
Registrovana: 19. 3. 2021.
Poruke: 109

Odgovor: Odlomljeni stub ispred parka kod Vukovog spomenika

Stubici su konacno sanirani.

Odjavljena

Podnožje foruma